Rreth Nesh - BIT Real Estate
+355 69 93 333 81
Rruga: "Sulejman Delvina, Tiranë, Albania 1001
info@bitrealestate.al
3+

vite eksperience

500+

prona

Rreth Nesh

Illyrian Realestate Albania është një skuadër e përbëre nga profesionistë me eksperiencë të gjatë në tregun e pasurive të paluajtshme.
Fal njohjes se mire mbi tregun imobiliar agjentet tane ofrojne konsulence profesionale per pronen apo/dhe investimin tuaj.
Duke njohur kerkesat dhe ofertat qe ofron aktualisht tregu I pasurive te paluajtshme kujdesemi qe klienteve tane t’ju sherbejme me perkushtim dhe profesionalizem në të gjitha fazat e transaksionit deri në finalizimin e tij.
Marketingu do jetë maximal ku nëpërmjet kanaleve dixhitale që ne përdorim dhe jo vetëm bejmë të mundur shitjen/qeradhenien në kohë rekord të pronës tuaj.
Nese doni te investoni ne Tregun e Pasurive te Paluajtshme ne Shqiperi na kontaktoni!
Pasurite e paluajtshme jane investimi I vetem qe vlersohet me kalimin e kohe!

Skuadra jonë Iliriane

Lidhuni me ne

ORARI
E hene – Premte 09:00- 20:00
E shtune 09:00-17:00
E diele pushim